Pronájem

Pronajímáme prostory kina za účelem konání různých firemních a společenských aktivit. Zajistíme promítání Vámi objednaného filmového titulu pro školy, zájmové skupiny, organizace atd. Nabídka filmů pro tyto příležitosti je omezena pouze hracími právy (monopoly) distribučních společností. Pokud máte zájem o pronájem v odpoledních a večerních hodinách (od 17.00), je třeba se ozvat alespoň měsíc a půl předem abychom na daný termín neplánovali veřejné kino-projekce. I tak mohou být některé projekce zadány i s půlročním předstihem. Jedná se pak zejména o pravidelné projekce Filmového klubu každé pondělí, nebo víkendové projekce. Cena v těchto časech se pak může lišit od sazebníku v závislosti na dnu v týdnu, nebo času. Děkujeme za pochopení.

Sál Reform

Kapacita 152 míst, ozvučení, osvětlení, velkoplošné projekce. Vhodné pro pořádání nejenom filmových představení, ale také pro pořádání přednášek, seminářů. Nedoporučujeme koncerty, divadla a jiné hromadné akce před plátnem kina. Upozorňujeme, že v závislosti nutné ochrany projekčního plátna a opon je hloubka pódia pouze cca 1,5 metru a je nutné se před poškozením plátna pojistit. Jakýkoliv dotyk celé plátno znehodnotí a je nutná jeho výměna.

Sál Edison

Kapacita 53 míst, ozvučení, osvětlení, velkoplošné projekce. Vhodné pro pořádání menších představení s omezenou kapacitou, pro pořádání přednášek, seminářů, besed, konferencí, valných hromad, prezentací.

STANOVENÉ CENY NÁJMU od 1. 2. 2023

  • nájem Velkého sálu REFORM: 2100,- Kč + příslušná sazba DPH / 1 hod, a to i za každou započatou hodin 
  • nájem Malého sálu EDISON: 1600,- Kč + příslušná sazba DPH / 1 hod, a to i za každou započatou hodinu

V případě zájmu o pronájem prostor v kině Dukla volejte 776 708 718 případně pište na adresu: tereza.hliva@dcinema.cz